Aksesuar

TARZINIZA UYGUN KONSEPTLERİ TAMAMLAMAK İÇİN AYRINTILARA ÖNEM VERİN...
Evist bütün ürün kalemlerinde olduğu gibi, piyasada kolay bulamayacağınız oldukça butik aksesuarları sizlere sunmaktadır.

Dekorasyona uygun olarak yerleştirilmiş, oldukça farklı dekoratif tasarım objeler, soyut heykellerimiz, çerçeveler ile ön plana çıkan hazır ölçü veya kişiye özel hazır aynalarımız, tarzınızı yansıtacak olan reprodüksüyon tablolar, İtalyan ve İspanyol farklı tasarımlı dekoratif lambalarımız, püskül ve fırfırlar ile süslenmiş klasik puflarımız, dömi klasik yan sehpalarımız bulundukları mekanlarda farklılık yaratacaklardır.

Mağazamız içerisinde hazır olarak bulunan ürünler arzu ederseniz belli formatlar içerisinde kalarak sizin zevkinizi yansıtacak alternatif içerikler ile yeniden tasarlanabilir ve sizin için üretilebilir.

Yeni Kolleksiyonlarımızın beğeninize sunulacağı 2009 Senesinin Mart ayı sonuna kadar mağazamız içerisinde bulunan mevcut Aksesuarlarımızı %30 indirim ile satın alabilir ve evinize bizden bir parça ekleyebilirsiniz.

Ürünlerimizin fiyatlarını, teslim ve ödeme şartları ile alakalı olarak aşağıda bulunan formu doldurabilir ve bize ulaşabilirsiniz, tecrübeli personelimiz tarafından size en kısa zaman içerisinde geri dönülecektir.

ev aksesuarları

 
 
Seçkin duvar kağıdı ve dekorasyon örneklerimizi birebir görmek, incelemek ve daha fazla bilgi almak için mağazamızı haftanın Pazartesi - Cumartesi günleri arası Sabah 09.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. İletişim ve kroki bilgisi için tıklayınız
 
ev aksesuar çeşitleri
 
evist ev aksesuarları
 
ev aksesuarları
 
mekanlarınız için aksesuarlar
 
dekorasyon için aksesuarlar