Evist İthal Duvar Kağıdı Dekorasyon Ürünleri ile Duvarlarınızı Dört Duvar Olmaktan Çıkarın

Evist İthal Duvar Kağıtları, son 3 senedir, Türkiye pazarına, Avrupa’nın en önde gelen duvar kağıdımarkalarını stokları ile sunmaktadır. Markalaımızın her biri üretimlerini Avrupa standartları ve normlarına göre gerçekleştirmekte ve sahip oldukları sertifikalar ile korunmaktadırlar.

Evist, Koşuyolu’nda 700 m² showroom içerisinde toplam 60 a yakın koleksiyon ile Istanbulda en fazla stoklu duvar kağıdını bulabilecek olduğunuz yegane ithal duvar kağıdı firmasıdır. Yapmış olduğumuz mağaza içerisi uygulamalar ve tecrübelerimiz ile size yardımcı olabilir, duvar kağıtlarınızı 3-4 hafta terminler ile beklemeden hemen teslim alabilirsiniz. Firmamız ortalama 21.000 Rulo stok ile her ay kendini yenilemekte, stokta biten ürünler her ay verdiğimiz periyodik yüklemeler ile tekrar yerlerine konmaktadır.

Hedefimiz, Avrupa’nın önde gelen Markalarının, bütün koleksiyonlarını, Türkiye sınırları içerisindestoklu olarak hem dağıtımını hemde satışını sürekli hale getirmek. Bu hedefimize ulaşmak için bağlı olduğumuz yegane prensiplerimiz ise, zamanında teslim ve kaliteli hizmettir. Perde çeşitlerimizi görün.
 

 Duvar 

DUVAR KAĞIDI ÇEŞİTLERİ VE ÖZELLİKLERİ


VİNİL DUVAR KAPLAMALARI (VİNYL)

En geniş kullanım alanına sahip duvar kağıdı tipidir. Güneş ışığına dayanıklı ve ıslak olarak silinebilir, hatta fırça ile temizlenir. Bazı tipleri ıslak hacimlerde de kullanılır. Mat, parlak, kabartma, expanded, registered ve tekstil görünümlü tipleri mevcuttur.

KAĞIT ESASLI (SİMPLEX)

Diğerlerine göre daha az dayanıklı ve daha ucuzdur.

TEKSTİL (FABRİC)

Üst yüzeyi tekstil olan bu tip duvar kağıtları vinil duvar kağıtlarına göre, desen ve görünüm olarak farklı bir dekorasyon ürünüdür. Ayrıca akustik özelliği vardır.

BOYANABİLİR BEYAZ (PAINTABLE WHITE)

Sorunlu duvar ve tavanlarda çatlakları örten bu duvar kağıdı, su bazlı boyalar ile boyanarak renk verilir.

TEKSTİL TABANLI VİNİL (FABRIC BACKED VINYL)

Diğer tip duvar kağıtlarının tabanı kağıt olmasına karşın bunun tabanı tekstildir. Yoğun kullanımlı hacimler için yapılmış bu tip duvar kağıtları uzun ömürlü ve temizliği çok kolaydır. Otel, restuarant ve mağaza dekorayonu için uygundur. İlk yatırım olarak diğer kağıtlardan pahalı olan bu tür, işletmeler açısından ekonomik olmaktadır.

Satın aldığınız duvar kağıtlarınızın aynı batch no sunu taşıdığını kontrol ediniz. Aksi halde ton farklılıkları olacaktır.


DUVAR KAĞIDI UYGULAMA ESASLARI


Satın aldığınız duvar kağıdı ile ilgili tüm özellikler duvar kağıdı rulosunda bulunan etiketinde belirtilmiştir. Bu özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Duvar kağıdı uygulamasından önce varsa boya işlerini ve tamiratlarını yaptırmanız daha uygun olur.

ZEMİN HAZIRLIĞI


Duvar kağıdı yapılacak mahallerde, olası her türlü duvar ve tavan üzerindeki tadilatlar tamamlanmış, tavan boyası, kartonpiyer, döşeme şapı, bitmiş, mahallin kapı ve pencereleri takılmış olmadır. Laminat veya lamine parke, kesimleri mahal dışında yapılmak kaydı ile duvar kağıdından sonra yapılabilir. Masif parke önce yapılmalıdır. Tüm elektrik priz ve anahtarların iç üniteleri takılmış olmalıdır. Süpürgeliklerin Kağıttan sonra yapılması tavsiye edilir. Duvar yüzeylerinin kuru ve temiz olması gerekmektedir.

Duvar yüzeyinde eskiden yapılmış duvar kağıdı varsa mutlaka sökülmelidir. Kabarmış eski boya ve macunlar kazınmalıdır. Duvar yüzeyinde nem olmamalıdır. Kırıklar, çatlaklar kazınmış bölgeler alçı sıva veya saten alçı ile tamir edilmeli ve tüm yüzeye saten alçı macun yapılıp zımparalanmalıdır. Bu yüzey üzerine bir kat primer (Astar) sürülmelidir. 

Italyan Print 4, Domus Parati ve Limonta İthal Duvar Kağıtları
OFİS, OTEL, EV VE HASTANE PROJELERİNDEKALİTEYİ GARANTİLER

 

 

  • Ofis, otel, ev, sağlık sektörlerinde, hastanelerde, rehabilitasyon merkezlerinde ve hasta bakım kuruluşlarında, duvar kaplamaları önemli bir malzemedir.
  • Markalarımıza ait vinyl duvar kaplamaları dünya endüstrisinde en yüksek kaliteyle üretilir.
  • Markalarımıza ait vinyl duvar kaplamaları uzun ömürlü olmasından dolayı uygulandığında duvardaki ömrü kullanımına göre 5-10 yıl arasındadır. Uzun vadede tasarruf sağlar.
  • Markalarımıza ait vinyl duvar kaplamalarında oluşabilecek hasarlarda tamirat son derece basittir. Ek yerleri belli olmayıp, yekpare görünüm sağlar.

 DUVAR KAĞIDINDA ULUSLARARASI İŞARETLERDuvar  Seçkin duvar kağıdı ve dekorasyon örneklerimizi birebir görmek, incelemek ve daha fazla bilgi almak için mağazamızı haftanın Pazartesi - Cumartesi günleri arası Sabah 09.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. İletişim ve kroki bilgisi için tıklayınız

 İthal Desenler Ofis Mekanlar