Duvar Kaplama Kağıtları

DUVAR KAPLAMALARINDA İNCE, ZARİF JAPON ÇİZGİLERİ...

Duvar Kaplamaları kolleksiyonunu çeşitlendiren Evist 2007 senesinde size Japonya’dan ithal edilen duvar kaplamalarını sunuyor. Japonya’da üretilen ve dekorasyonda ince, zarif Japon çizgisini yansıtan, pamuk, pamuk ipliği, fiber, kağıt hamuru, selüloz gibi malzemelerden oluşan duvar kaplama çeşitleri yaşadığınız yere çok farklı bir görünüm kazandırmasının yanında ısı ve ses izolasyonu ile akustik de sağlamaktadır.

Naturel dokuları bire bir hissedebileceğiniz %100 mantar ve bambu duvar kaplama kağıtları kolleksiyonlarını bünyesinde bulunduran Evist sizler ile buluşuyor. İşyerlerinde, restaurantlarda ve hatta evlerinizde çok rahat bir şekilde kullanabileceğiniz, uygulaması çok kolay olan bu malzemeler hakkında detaylı bilgi ve mağazamızda yapılmış olan uygulamaları görebilmeniz için ziyaretinizden memnuniyet duyarız.

Evist sizlere, İspanya’dan ithal edilen, gerek iç dekorasyonda gerekse dış cephe alanlarda yepyeni bir boyut yaratan, mekanlara çok kısa bir sürede hiçbir inşaat kirliliği çıkarmadan birebir doğal taş görünümü kazandırmaya imkan veren, dekoratif duvar kaplama ürünleri ile hizmet vermeye devam ediyor.

Evlerde, ofislerde, showroomlarda, cafe & gece kulüplerinde, fuar standlarında, spa & hamamlarda, banyolarda, mutfaklarda, bölme duvarlarda, stüdyolarda, şöminelerde vb. gibi sonsuz alternatif alanlarda ufkunuzun açık olduğu yere kadar kullanabilir, mekanın havasını değiştirebilirsiniz.

Panel, sütun ve kemer ürünlerimiz birbirinden farklı plaka ölçülerinde, 1-7 cm arası değişen kalınlıklara sahiptir. %100 doğal taş dokusuna ve görünümüne sahip olan duvar taş kaplama ürünümüz, fiberglas, mastik ve doğal taş tozundan imal edilmiştir.

Duvar Kaplama ürünlerimizin temel özellikleri:
  • Alev Almaz olduğuna dair belgelidir
  • Vida ve dübel yardımı ile çok kısa sürede monte edilir
  • Güneşe karşı korumalıdır
  • Hafiftir (Ortalama 5-6 kg/m²)
  • Temizlemesi kolaydır, yıkanabilir
  • Sudan ve nemden kesinlikle etkilenmez
  • Kanserojen madde ihtiva etmez

Uygulamalarını görmek ve ürünlerimizi yakından incelemek için sizleri Evist’e bekliyoruz.

duvar taş kaplaması

dekoratif duvar kaplama

iç duvar kaplama

duvar kaplama kağıtları

   
Seçkin duvar kaplamaları ve dekorasyon örneklerimizi birebir görmek, incelemek ve daha fazla bilgi almak için mağazamızı haftanın Pazartesi - Cumartesi günleri arası Sabah 09.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. İletişim ve kroki bilgisi için tıklayınız