Duvarlar kalite ile tanışıyor

Dekorasyon dünyasının vazgeçilmez unsurları arasında yerini hizli bir şekilde alan Ithal Duvar Kağıtları, kullanıldıkları alanları sadece farklı bir havaya büründürmek ile kalmıyor aynı zamanda duvarları dört duvar olmaktan çıkarıyor.

Ülkemizde yer alan ünlü mimar ve tasarım , proje ofislerinin yoğunluk ile kullandıkları ithal duvar kağıtları bugün sadece konutlarda değil, içerisinde barındırdıkları Alev Almazlık , Anti-Bakteriyel gibi özellerikler ile Hastane, Otel , Restaurant vb. Gibi mekanların hemen hemen hepsinde karşımıza çıkmaktadır.

Toplu Konut inşaatı yapan ülkemizin önde gelen firmalari dahi bugun projelerine değer katmak için bu özelliklere sahip Avrupa’dan ithal edilen duvar kağıtlarını müşterilerine ekstra bir özellik olarak sunmaktadırlar.

HOOKEDONWALLS---TROPICAL-CHIC---36000

Vinyl , Dokunmamış , Boyanabilir , Teksil, Tekstil Tabanlı olmak üzere kullanım alanlarına göre çeşitleri bulunan duvar kağıtları , Markaların Türkiye Temsilcileri tarafından ülkemizde satışa sunulmakta ve bulunduğumuz alanları farklılaştırmaktadırlar.

Evist Ithal Duvar Kağıtları ve Perde Dekorasyon Firması da bu temsilcilerden bir tanesi. Firma bünyesinde bulundurduğu 10 Ithal Duvar Kağıdı Markası’nı Türkiye de stoklu bir şekilde distribüte ederek sektöre hem perakende hemde toptan bazda hizmet vermektedir.

Uzakdoğudan ithal ürünler yerine tamamen Avrupa normlarina göre üretilmiş sertifikalı ürünleri ithal etmeyi kendine misyon edinmiş olan firma yetkililerinden alınan bilgiye göre Türkiye yıllık duvar kağıdı tüketimi konusunda gerek Avrupa’nın gerekse Amerika’nın oldukça gerisinde yer alsa da, artan talep ile önümüzdeki senelerde çok büyük bir sıçrama yapacaklarını öngörüyorlar.

Yorum yazın...

Login olmanız gerekiyor...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili içerikler