Perde

YAŞAM ALANLARI VE KİŞİYE ÖZEL İHTİYAÇLARA UYGUN ÇÖZÜMLER
Versari ( Belçika ), A.Tesutti ( Italya ), Paduana(İspanya) kumaş markalarının Türkiye Distribütörü olan
Evist; Perde tasarım uygulamalarındaki tecrübesini, hizmetiyle pekiştirerek yaşam alanlarının yanında kişinin özel ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak uygun çözümler sunmaktadır. Firma olarak uygulamada gösterdiğimiz titizlik, mağazamızda satışa sunulan dünyaca ünlü markalar, zengin perde ve kumaş çeşitleri bu alandaki profesyonelliğimizin göstergesidir.

Düet, plise, silühette ve jaluzi çeşitlerimize ilave olarak geniş renk yelpazesine sahip farklı dokulardaki ipek perde kumaşlarımızı görmeden asla karar vermeyin.

Alternatif mekanlarda dekor ve seperasyon amaçlı kullandığımız çok özel ip ve zincir perde uygulamalarımızı da görmenizi tavsiye ederiz.

Takip ettiğimiz yurtiçi ve yurtdışı fuarları neticesinde, yenilikçi düşünce anlayışımızı mekân tasarımında sadece ev ile sınırlamıyoruz.

Ayrıca firma olarak yat dekorasyonunda önemli bir yer alan perde uygulamaları konusunda oldukça iddialıyız ve bu konuda ülkemizin önde gelen yat imalatçısı olan firmalar ile çalışmaktayız.

Bunun dışında Ofis ve kış bahçesi gibi özel uygulama gerektiren alanlar için geliştirilen projelerimizi paylaşmak için sizleri
Evist’e bekliyoruz.
Duvar kağıdı ve zincir perde çeşitlerimize bakmadan geçmeyin.

İthal Perde Markalarımız

A. Tesutti

Paduana

Versari

Casamance

Design Rebekah

James Brindley

Kandola

Liberty

Linder

Nina Campbell

Osborne & LittleYerli perde kumaşlarımız arasında tamamen yurtdışına ihraç edilen özel koleksiyonlarımızı görmenizi arzu ederiz. 

ithal perde

evist perde

Perde Seçimi

Perde seçiminde ilk adım evinizde nasıl bir tarz yakalamak istediğinize karar vermenizdir. İkinci adım ise evin yaş ve stilinin, pencere ebadının ve odaya göre oranının doğru belirlenmesidir.

Evist İthal Duvar Kağıtları ve perde dekorasyon, bünyesinde görev alan uzman kadrosu ile seçimleriniz konusunda size yardımcı olmaktadır.

Firmamiz Koşuyolu Merkez Binasında yer alan Perde Atölyesi ve Montaj ekibi ile ürünlerinizi dışarıda fason olarak değil kendi bünyesinde tamamen kişiye özel olarak dikmektedir.

Referanslarımızda yer alan değerli müşteri ve firmalarımız ile olan iş anlaşmalarımızda tercih edilmemizin yegane faktörü bu iki nedendir.

Perdelik kumaş seçimleri ile alakalı bir kaç ip ucu vermek gerekirse;
Tül perdeyi fon veya kumaş perdeyle kullanacaksanız düz, desensiz bir seçim yapmalısınız. Esas olan önce kumaşı seçmektir. Ancak kumaşın desenine göre organze, ipek ya da klasik desenli tüller seçilmesi doğru olur.

Kumaş perdelerde genellikle kullanılan tafta, ipek, ipek şönil, viskon, polyester, keten, jakarlı, saten gibi seçenekler, katlamalı, balon veya tirajlı mekanizma modelleri ile, klasik veya modern perde sınıfları için iyi malzemelerdir.

Evinizde sigara içiliyorsa, perdelik kumaşlarınızın kolay yıkanır, leke tutmayan ve ütü istemeyen malzemelerden seçin, gönül rahatlığı ile yıkayabilin.

Güneşliği, rengini solmasını istemediğiniz kalın perdenizi güneş ışığından korumak için de kullanabilirsiniz. Güneşliğin bazı perdeleri, özellikle desenli olanları daha güzel gösterdiğini unutmayın.

Çiçekli ve çizgili perdelik kumaşlar çok moda. Bu desenlerin sonbahar renklerinden oluşan tonları seçerek, evinizde gerçek bir sonbahar yeniliği gerçekleştirebilirsiniz. Hatta çiçekli ve çizgili desen kombinleriyle evinizde kır evi atmosferi yaratabilirsiniz.
Mekanınızın gerçeklerini unutmayın. Küçük pencereler için sade model ve kumaşları, karanlık odalarınız için şeffaf, açık renk tül ve perdeleri tercih edin. Büyük pencereli odalarınız için uçuşan, yerlere kadar uzanan modellere göre seçiminizi yapın.

Ayrıca kordon, püskül, saçak, renkli taş gibi aksesuarlarla yaşam alanlarınızı renklendirebilirsiniz.

Daha fazla ürün, aksesuar, bilgi vb. gibi diğer konular ile alakalı olarak Koşuyolu veya Feneryolu’nda yer alan Evist Mağazalarımızı ziyaret edebilir ve kendi sınıfında uzman olan arkadaşlarımızdan perde seçimi dekorasyon konularında destek alabilirsiniz.

Yaşam Alanlarınız Ruhunuzdan, Ruhunuz Evist’ten ilham alır.
   
 
Seçkin perde ve dekorasyon örneklerimizi birebir görmek, incelemek ve daha fazla bilgi almak için mağazamızı haftanın Pazartesi - Cumartesi günleri arası Sabah 09.00 ile 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. İletişim ve kroki bilgisi için tıklayınız
 
ithal perde
 
ithal perde
 
ithal perde
 
ithal perde
 
ithal perde