Ödeme & Geri Ödeme

 
evistanbul.com olarak; yaptığınız ödemenin kolay ve güvenli olmasının yanında, herhangi olumsuz bir durumda geri ödemenizin de aynı şekilde sorunsuz olması için çalışırız.
 
Ödeme
 
Sitemizden yaptığınız alışverişlerin ödemesini aşağıdaki şekillerde yapabilirsiniz.
 
  • Kredi kartı ile
  • Havale/EFT yaparak
 
Havale veya EFT ile sipariş verebileceğiniz bankalar ve IBAN numaraları;

 

  BANKA

  IBAN NUMARASI

  HESAP ADI

  Garanti Bankası

  TR

  Evada Tekstil

 
 
 
 
 

Geri Ödeme

 
Ödemesi havale veya EFT ile yapılan siparişlerin, olası iptal ve iade işlemlerinde tarafınıza geri ödeme yapabilmemiz için hesap adınızı ve IBAN numaranızı eksiksiz olarak bize göndermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler tarafımıza gönderilmeden, gönderen hesaba geri ödeme yapılamamaktadır. Aşağıdaki yer alan formatta hesap bilgilerinizi [email protected] adresine gönderebilirsiniz;
 
Hesap Sahibi
Banka adı - Şube 
IBAN numarası
 
Kredi kartı ile yapılan siparişlerin geri ödemesi kredi kartınıza 1-3 iş günü içinde yapılabilmektedir. Bu iadenin kartınıza yansıması ise bankanızın süreç ve uygulamalarına bağlı olarak ortalama 3-10 gün sürebilmektedir. Bu süreçte evistanbul.com'un herhangi bir tasarrufu bulunmamaktadır. İade işleminizin kredi kartınıza yansımasında gecikme yaşanması halinde, bankanızın müşteri hizmetleri servisinden detaylı bilgi alabilirsiniz.
 
Önemli Not: İadeniz onaylandıktan sonra tarafınıza iade edilecek tutar, fatura üzerindeki ürün/ürünlerin bedelidir. Kargo, kullanılan bir hizmet olduğundan bedeli iade edilememektedir.
 
 
 
 
 
 
 
 
Çerez Kullanımı