Yaşam Alanlarınız

Evist Ithal Duvar Kağitlari ile Yaşam alanlarınızı dört duvar olmaktan çıkarın. Evist Dekorasyon , Ithal Duvar Kağıdı konusunda sektöre Türkiye temsilciliğini yaptığı 10 Ayrı Marka ile hizmet vermektedir. Firmamız 2009 itibari ile Avrupa Menşei markalarımıza ait 36 ayrı stoklu duvar kağıdı koleksiyonunu bünyesinde bulundurmakta ve her sene mevcut koleksiyonlara en az 25 farklı yeni koleksiyon eklemeyi hedeflemektedir.

Italya,Fransa,Belçika,Hollanda ve Kanada gibi ülkelerden ithalat yapan firma sektöre kaliteli ürünü hızlı servis etmek ile ön plana çıkmaktadır.

Rakamlar ile Evist ;

2 Yurt içi Fuar Katılımı
3 Mağaza
4 Döşemelik Kumaş Markası Temsilciliği
5 Perdelik Kumaş Markası Temsilciliği
10 Ithal Duvar Kağıdı Markası Temsilciliği
36 Stoklu Ithal Duvar Kağıdı Koleksiyonu
24.000 Rulo Stok

Merkezi Koşuyolu’nda bulunan Evist firması, Kasım 2008 tarihinde Feneryolu’nda açılan 2. Şubesinden sonra, Ümraniye Keyap sitesinde 3. Mağazasını açmış bulunmaktadır.

Ayrıca Türkiye çapında yer alan bayileri aracılığı ile sektöre duvar kağıdı, döşemelik ve perdelik kumaş konusunda hizmet veren firma, kendi bünyesinde bulundurduğu butik perde dikim atölyesi ile gerek nihai tüketicilere gerekse otel projelerine ürün tedarik etmektedir. Firmanın 2009 senesi referansları arasında, Medical Park Hastaneleri, Acıbadem hastanesi Fulya projesi, Zurih Otel, Bansko Otel, TAV Prime Class , Fenerbahçe Şükrü Saraçoğlu Stadyumu, Regnum projeleri yer almaktadır, Firma her sene gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projesi olarak, bu sene LÖSEV Ankara tesislerine ürün tedarik etmiştir.

İTHAL-DUVAR-KAĞIDI--SHANDKYDD--SK153171

Yorum yazın...

Login olmanız gerekiyor...

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İlgili içerikler